Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Miasteczku Śląskim

Kolorowy pasek

Redakcja

Koordynator BIP:

-        Sekretarka UM, sekretariat@miasteczko-slaskie.pl, (32) 393 80 01

Administrator BIP:

-        Andrzej Ogrodnik, admin@miasteczko-slaskie.pl (32) 393 80 34

Redaktorzy BIP:

 

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon

Katarzyna Wosz

katarzyna.wosz@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 26

Agnieszka Nowak

anowak@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 33

Zuzanna Kubanek

zkubanek@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 38

Iwona Antonik

iwona.antonik@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 38

Halina Felka

halina.felka@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 21

Monika Kotara

mkotara@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 31

Paweł Kowolik

pawel.kowolik@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 29

Lidia Kubecka

lidia.kubecka@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 15

Anna Cuda

anna.cuda@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 22

Marzena Tomczyk

mtomczyk@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 20

Halina Gwóźdź

halina.gwozdz@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 16

Iwona Gomoluch

iwona.gomoluch@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 13

Aldona Wosz

aldona.wosz@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 20

Bogdan Tomaszowski

bogdan.tomaszowski@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 36

Stefania Augustyniok

stefania.augustyniok@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 25

Martyna Nocoń

mnocon@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 37

Jerzy Żuchowicz

jzuchowicz@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 24

Justyna Duda jduda@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 30

 

Metadane

Źródło informacji:Administrator
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Administrator
Data wprowadzenia:2011-06-07 15:26:17
Opublikował:Administrator
Data publikacji:2011-07-26 11:20:41
Ostatnia zmiana:2017-01-11 09:45:15
Ilość wyświetleń:5804

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij